חומוס
התוספות השונות שאנחנו מוסיפים למתכוני האוכל עשויים לשנות את הטעם לאין שיעור . הטחינה בהחלט מהווה את אחד המרכיבים היכולים להפוך כל מנה רגילה למעדן מבוקש ורצוי . הטחינה שלנו נחשבת לאחד המוצרים האיכותיים ביותר , היא מיוצרת מהשומשום הטבעי וגרעיני החומוס הטחונים . הטחינה שלנו נחשבת למוצר הטוב ביותר במזרח התיכון כולו הודות היותה מועשרת בברוטינים וחלבונים בעלי ערך תזונתי גבוה ובחומצות ומרכיבי מזון טבעיים הגדושים בויטמין " בי " .
חטיפי פיצוחים
אתם השותפים שלנו אנו רואים עצמנו כי שותף המקצועי של לקוחתינו , ומשתדלים לתמוך בהם באמצעות הידע והנסיון המקצועי ע"י הצוות המנוסה . אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים עם לקוחות השוק המקצועי מעניקה ערך מוסף רב להתקשרות עם הלקוח .
מפתחים ומשפרים
מפתחים ומשפרים לאחרונה הוספנו למגוון שלנו עוד מוצר עשיר שומשום והפך לאחת המוצרים היותר פופולריים , מהלך זה העניק לצרכנים אפשרות להמשיך ליהנות מהטעם האהוב והמוכר של החלווה לצד הערכים התזונתיים והבראותיים המצויים בתוכו .
סוכריות שומשום
החזון והמסר הקשר שלנו עם קהל הצרכנים הרחב הוא קשר איתן וחזק , ובכדי לשמור על קשר עם הצרכן עצמו ועם בני משפחתו אנו מעמידים צוות נאמן ומסור לשרתו בכל רגע אנו זמינים עבור כל שאלה , הערה או הארה .
חדשות ומדיה
היתרונות הבריאותיים מהכנת יועצת המזון איקבאל ריזק


מהכנת מומחת  הרפואה הטבעית  והתזונה איקבל ריזק :
רבים מאיתנו אינם מודעים לערך התזונתי הטמון בטחינה, חלבה , אגוזים, שומשום, שמן שומשום , שמן קצח , אלא להיפך, אנחנו מאמינים עמוק בעצמנו כי הם  מכילים שמנים המגבירים השמנה Vneptad ומנסים אפילו שלא להכניס אותם  לבתים שלנו ההפך הוא הנכון.
שמנים המכילים חומרים אלו מוצרי מזון הוא חומצות שומן, חומצות בלתי רוויות ו שומן מתקנת לסייע בטיפול בעיות רבות ומחלות עור כגון יובש, סדקים סוריה Sepouria Zeiss קרום ואקנה אפילו נשירת שיער וגם כי להיות מטופלים באופן פנימי על מחלות רבות, כולל טרשת עורקים, וכן להפחית את שיעור דם Alkolstrulfa אם הם מרוויחים גמישות כלי הדם נותן אנרגיה וכוח לגוף, ו מבט על הרשימה זמין לנו לאוכל, נגלה כי היא מכילה ויטמינים B11i החשובים לעור לשיער את הציפורניים של מערכת העצבים לעכל את זה למעט מינרלים והשראה מלחים כגון ברזל, אבץ, כרום, נתרן סידן ואשלגן כמו מכילים פחמימות ויטמין A לא רווי וחומצות שומן וכמובן קלוריות הגוף שלנו לייצר אנרגיה ולספק מזון בריאות מלאה.
אם אני עסק בערך הטיפולי של הקצח ,  טחינה חלאווה  הקצח, נמצא אותו הכוח הטיפולי באמת וזה האוכל הנכון, בכמות של כמה מהם יכולים לספק לנו כרטיס מזון ארוחה מלאה עוצמה במשך שעות, שלא לדבר על הערך הטיפולי פוטנציאל זה.
היום אנחנו יכולים לעלות על החומרים דיווחו בתיבת ואחד בלי בעיות, ואת מה שיש לנו, אבל אנחנו לוקחים אותם בכל עת שנרצה או להרגיש עייפות או תשישות, או אפילו תשוקה ממתקים הוא מספיק כדי לשחזר את כוחנו ואת החיוניות לתת תחושה של הקלה להפסיק את התשוקה למתוק . זה לטובת אנשים דיאטה מיוחדת.
מפעל בנצרת חלבה נצרת  הוא הקדים בייצור של חלבות  פרטית לא כמו שנהגנו לקנות אותם אבל זה בעיקר במונחים של טעם איכות, ערך טיפולי תזונה וקם הציג הקצח , אגוזי מלך, שקדים, אגוזי לוז, פיסטוק  חלבי, אורן, פולי קקאו כי הוא ידע את היתרונות הטמונים והערך  התזונתי בהם  והציג חלבה  במגוון רחב ותוספות חדשות שעדיין לא הכרנו.
כמו כן אל תשכחו לחלבה ללא תוספת סוכר  שתוכננה במיוחד עבור חולי סוכרת וכולסטרול ועל האנשים  שעושים דיאטה מיוחדת כדי להפחית משקל המכילים פחות קלוריות ,הוסיף עוד מוצר חדש למשפחה זו והוא  חלבה קצח ללא תוספת סוכר  כערך טיפולי.
חלבה  של שירה חדשה בו את החלבה  הפרטית  וייחודית  הם מהר נמסים בפה והטעם טעים יותר  אני ממליץ לקחת את זה בשביל אנשים הסובלים משיעול או בגרון יבש, או אלרגיות או עבור אלה עבודות הדורשות מהם לדבר שעות ארוכות כגון סוחרים או מורים וזמרים, זה טיפול מאוד מוצלח.
אגוזים הם גם בשפה מדוברת קוראים לזה עם ערכי מזון טיפולית ומעלה, כפי שהוא מרכיבים מרכזיים Thtoaaly
חשוב להזין את הגוף שלנו, במיוחד בעידן שלנו, עידן של מהירות ותחכום, בעידן שבו זכויות טיפול של מאמרים כמות ולא על איך פירות רבים Valkhaddar ובשר יותר על סוגים ומעשים טובים רבים, אבל איבדה את רוב הערך התזונתי שלה, רבים של מזון המיוצר בתוספת חומרים משמרים, מזון, צבעים , הרוב המכריע של בעלי חיים, ציפורים ואפילו דגים מקבלים הורמונים כדי להגדיל את הצריכה של המוצר הזה Aadhik על זיהום הלחץ הסביבתי, תרבות מודרנית במובן כל מן המתח, ועייפות.
כל שעליך לעשות הוא התרחק היום זכויות אמא טבע על מנת להגדיל תפוקה והכנסה, ולהציג אותו הגוף שלנו הוא רק Taatabh חומרים במפעל מתוחים, במיוחד במערכת העיכול, כמו שנאמר "בבית הבטן של המחלה," מה היא להציג את זה לגוף שלנו חומרים שימושיים Omdharh לידי ביטוי השפעתו לטובה או לרעה על בריאותנו וכוח גופנו.
התחלנו לדבר על האגוזים ואת היתרונות של בריאות, תזונה, טיפול, ואמרנו להכיל מרכיבים חיוניים החשובים לנו.
Valmaxrat כמובן, שומן רווי גלם המכיל אחוזים בודדים ולא רווי שומנים גבוה, על כמה חלבונים חשובים, מלחים וויטמינים, וכמובן הקלוריות כפי שהוא יכול לתת אנרגיה גבוהה לגוף.
רוב האגוזים מכילים ויטמין "" ויטמינים "ל", ברזל סידן, נחושת, זרחן ואבץ, סיבים, כרום, ויטמין E, ביוטין - סליניום סלניום ואחרים יעסוק הרוב ואנו מסבירים להם עד כמה שניתן.
היתרונות באופן כללי:
מאז אגוזים הם פחמימות עניים Gmaoua Alajalmredy וסוכרת, הם גם מכילים, זרחן, יוד, ברזל וויטמינים (ב), סיד וחומרים אחרים Kalaliav חשוב אשר מסייעים להפחית את רמת הסוכר והשומן בדם.
חומצות שומן בלתי רוויות לשמור על גמישות כלי הדם ומונעים התקשות נחשב גם מאמר חשוב של מערכת העצבים והמערכת ההורמונלית ומסייע לצמצם את חלקם של עור יבש טיפול במחלות עור רבות כגון Alsepouria Albjøraazis רגליים סדוקות - גירוד ויובש של העור מכיל גם תכולה גבוהה של חלבון חשוב לתת לספורטאים את האנרגיה כוח מומלץ הכנסת אגוזים וארוחות ירקות כדי Kallowes ספורטאים, אגוזים אגוזים, קשיו, לפני ואחרי פעילות גופנית מדי יום.
אם ניקח את האגוזים, למשל, מומלץ על ידי אנשים הסובלים מבעיות בדרכי השתן של חולים עם סוכרת לבעיות בכליות כמו חול וחצץ, לטיפול תולעי מעיים אגוז היא כמו המוח, על פי הרפואה הסינית ועל טבעי הוא גם מכיל זרחן בכמות מעל זו ניתנת על הטיפול.
חולשתו של הזיכרון והשכחה והמתח מתמשך וחוסר שינה ונדודי שינה, אבל פיסטוק הוא להקל עצבני, מתוח, הוא גם מונע הקאות ומקל על כאבים במפרקים.
שקדים: מכיל זרחן - אשלגן -, סידן ברזל, נתרן ויטמינים אבץ (ב) או נוכחות של זרחן וגופרית על ידי גבוהה זה עוזר לחיזוק העצמות, השיניים והשיער הוא גם יעיל מרגיע את מערכת העצבים - ומערכת העיכול שם מקל, צרבת גז כאב בכלל .
טחינה, שומשום, אגוזי מלך, הם המקורות החשובים ביותר של ויטמין (ב 5) ונותן את ויטמין כאשר אובדן תיאבון, כאבי ראש של פגיעות וחולשה - ודיכאון - paresthesia במובן הגוף, של טמפרטורה גבוהה בכפות הרגליים, חרדה, התכווצות שרירים.
כמו ויטמינים מקבוצה B, אשר זמינים בכמויות לא להלביש אותם אגוזים וזרעים, היא ניתנת באופן כללי כדי למנוע נשירת שיער ובעיות ומחלות עור - כגון: - חיספוס קנה המידה של העור - סדקים בעור וסדקים על קצה השפתיים, דלקת של העפעפיים - גירוי בעור, דיכאון , עצבנות וחרדה מוגזמת, זיכרון לקוי, אנמיה, כאבים בשרירים.
ויטמין E, הוא זמין בכמויות גדולות של אגוזים חמניות, אווזים, צנוברים, כולם מכילים ויטמין E בדרגות שונות, ויטמין זה חזק זה הולך לתוך תהליכים ביולוגיים רבים בגוף האדם, במיוחד אלה שיש להם היסטוריה משפחתית של מחלות לב - בעיות כגון לחץ דם, כולסטרול, התקשות העורקים, אלצהיימר, והזדקנות מוקדמת כפי שהוא אחד ויטמינים מיוחדים Baltaxd כי ויטמין E מונע חמצון בתוך הגוף וכך גם להאט את תהליך ההזדקנות ומונעת פוריות וטופלו את הפצעים ואת פצעים במהירות מפחיתה את הסיכון פקטוריס Allasabh חזה ומגן על הגוף מפני צורות מסוימות של סרטן כגון: - סרטן הרחם, הריאה, המוח ולחזק את ה-HIV בגוף.
Aliputen חומר זמין אגוזים, שומשום, הם גם ויטמינים מקבוצת B עזרה הגוף לשרוף פחמימות, חלבונים ושומנים הנמצאים במזונות שונים כדי להפוך לאנרגיה בשימוש על ידי תאים של הגוף
ביוטין הוא ויטמין A הוא למנוע מאנשים צעירים מאפיר השיער ומונע נשירת שיער, במיוחד כמות המשקעים היא שיער בלתי סדיר נקרא אלופציה גם משמר את הצבעים של העור, במיוחד אצל נשים.
מכילים אגוזים גם כרום חומר, אשר משפיע על רמות הכולסטרול - להפחית משקל - וגם כטיפול ראשוני בחולים עם סוכרת שכן הוא מונע בעירה של סוכר בדם ומאוזנת על ידי חולי סוכרת גם מונע התקשות העורקים, לחץ דם גבוה ורמות כולסטרול שומר על כלי הדם ואת זה מומלץ לתת אגוזים גלם עבור חולים עם סוכרת למטרה זו .
נחושת זמין האגוזים, חוסר במאמר זה אשר נחשב אחד המינרלים החשובים ביותר עלול לגרום בעיות לב וכולסטרול גבוה לעניים איידס, מחקר אוסטאופורוזיס גם הראו את החשיבות של נחושת מיוחד לטיפול בדלקת פרקים - רומה Tezim Auajjaah.
מגנזיום זמין אגוזים, זרעים, אחוז מגנזיום זרעי חמניות הוא 390 מ"ג | 100 ואגוזים 200 מ"ג | 100 גרם.
טיפול מהיר דופק מגנזיום, להרגיע את העצבים - למנוע התכווצויות שרירים ומקל על Ojalla טיפול יעיל עייפות ונדודי שינה.
סלניום סלניום בכמויות הזמינים זרעי אגוזי לוז חמניות, אגוזי קשיו, אגוזי מלך, בנוסף מינרל חשוב היום של מעכב המזון של הזדקנות מוקדמת וחשוב יותר הוא מונע התפשטות של תאים סרטניים - ניתנת לטיפול בחולי סרטן עם ויטמין E הוא טיפול יעיל עבור חולים עם סרטן הערמונית - מומלץ במקרה של חוסר פוריות הצדדים ובעיות עור כגון אקנה או מחלות עור אחרות

זה מעט מאוד שאנחנו יכולים המוזכרים בחוברת זו קצת על היתרונות של אגוזים חשיבותו מזון וטיפול - את אגוזי בנוסף מתוק לשעשע את הרעיון טיפול גדול בהישג ידם של קטנים וגדולים, במיוחד בחורף, כאשר את הסבל של כל שיעול, קר ומרגיש פעמיים בשנה, אם אנחנו רוצים להיות Vamufdil טיפול מונע אכילה ביום שבו הוא הופך להיות חלק מארוחה בחיי היומיום שלנו.

חלבה :

באמת את המתיקות של ממתקים פופולריים שהוכנו סוכר טחינה כמויות שוות כמעט.
טחינה אומר צמיג שמנוני ללמוד מן שומשום קלוי, טבול במי מלח ואז לקלף יבשים שומשום קלוי וטחינה ואז (זה בדרך הישנה).
מרתיחים סוכר הכנה מתוק עם לימון נוסף אחרי שורשי בצורת נוזל מתוק כאשר מעורבב עם מים להיות כמו קצף סבון. כאשר אתה מוסיף את השורשים הופכים המתיקות הדביקה.

ערכים תזונתיים ל 100 גרם: מתיקות
3% -11.3% מים חלבון - 26% שומן - 55% סוכר - 1.2% סיבים - 91 מ"ג סיד - 6 מ"ג ברזל - 0.35 מ"ג ויטמין B - 0.05 מ"ג ויטמין B-2-4.1 מ"ג ויטמין B 3
שורש חלבה  :


שורש החלבה צמח רב שנתי - משורשי מתוך רשימה של גבעולי מסועפות רבות, שורשים ורודים גדולים, חסר ריח עם טעם מר.
עלים ושורשים מכילים סבון חומר אם טיט שורשים המים שאנחנו מקבלים סבון קצף מכיל גם חומר דביק על שורשים ועלים מכילים חלבון כמו כלורופיל חומר.
המאפיינים של שורשי מתיקות רפואי רפואית:
מנקה את הגוף Anekaya ו משתן ומסייע הזעה טוניק לגוף והוא האור גירוי של הטיפולים הטובים ביותר הניתנים על שיגרון או המפרקים Auajjag שונים, עוסקת גם גאוט (מחלת עשירה כפי שהיא מכונה) ולהשתמש טיפול מיוחד לסובלים ממחלות בדרכי השתן.
טחינה:
טחינה עשויה שומשום קלוי ומקולף שומשום לבן וחמאה המכונה.
טחינה היא תוכננה במיוחד כדי לייצר מתוק או להכנת סוגים מסוימים של רשויות מזון במזרח.
טחינה עשיר חלבונים בעלי ערך תזונתי גבוה, חומצות שומן רוויות וויטמינים (B)
מכיל טחינה ל:
2% מים - חלבון 21.5% - 62% שומן - פחמימות 10% - סיבים 1%.
הוא מכיל גם את כל 100 גרםניתן לערבב כפית של טחינה עם כוס מים על ידי הוספת כפית אחת של דבש וחלב, זה נקרא את תערובת הטחינה כדי לעזור ולשפר את עיכול הסידן בגוף - לספק לו מזון מלאהקצח  :

הצמח גדל בשפע של היתרונות הרבים של שימוש רפואי טיפולי הקצח  מומלץ כטיפולי  המליץ ​​הנביא מוחמד עליו השלום אמר: (אתה הקצח  היא תרופה לכל המחלות  פרט למוות,).
משמש הקצח  גם בהכנת כמה סוגים של מאכלים וקינוחים, ותיאר רבים מהרופאים ו ידועה טיפולית הנפט שלהם Vensahoha הטבות עצב הרגעה היא ערבוב עם דבש ושמן זית או שמן שומשום.
לאהוב את השמן בריכה יעיל במקרה של שיעול, שפעת חזקה, משפר את העיכול ומונע גזים שריפת עוזר להיפטר תולעים, אטריות עצירות.
במקרה שלי, שרמוטה, מחלות עור, פצעים, פצעים ודלקות עור ממוקמים טיפת שמן זרעי שחור באף כתרופה במקרה של קר, קר.
כאשר יש כיב בקיבה או התריסריון או אבנים בשלפוחית ​​השתן או בכליות, טחורים, דלקות בדרכי השתן - דלקות של האוזניים - על כאבי ראש חזקים, עייפות ותשישות של הנפט יהיה Alglaj כמון מותאם במיוחד אלה בעיות ומחלות. באשר צבעים כהים בעור ניתן לערבב עם שמן זית ושמן חיטה - שמן, כמון, Allfendr וצייר על העור מדי יום.
היום היום, סבל רבות מעייפות עייפות, מתח כמו במחלות של סוכרת המודרנית - כולסטרול ושומן יכול להיות הפתרון הטוב ביותר עם שמן Sativa ניג'לה.
תכונות מרפא שלה ברפואה העממית: -
משפר את העיכול, טיפול של המפרקים כואבים ו Auajjaaha, גם מטפל בבעיות עור, לנקות את הריאות של ליחה וכתובת Aydaasaal זה ולמנוע גז תסיסה במערכת העיכול.
לגבי ההנקה, הוא מביא חלב טוניק לגוף ולכן השתמשו כדי להכין ממתקים במיוחד אלה לתקופה חשובה
   שומשום :

 מקור חומר גלם להכנת החלבה הוא הטחינה כי היא מהווה 70% ממרכיבי  החלבה ,  והוא מכיל ויטמינים שומשום עשירים, במיוחד ויטמין מקבוצה B הוא הולך ביבשה חלבונים ממקור צמחי עשיר בחומצה האמינית מתיונין אשר חומצה חשוב ושווה מבחינת חלבונים במזון מן החי, כולל גם שומשום על חומצות שומן, רווי , ויטמין E כמה אנזימים כדי שומשום שכן הדבר נחשב למזון המושלם רגל של הגוף.
Akunan מתוק, שומשום עם ערך תזונתי כמה הם חשובים, והכי חשוב גם כאשר הוא הוסיף אגוזי מלך, שקדים, זרעים ואגוזים קשיו השמש וכמון.
תערובת זו לאחר מכן ניתן יהיה בעל ערך תזונתי גבוה גם טיפולית, ולאחר מכן גם לקבל טיפול מיוחד וחשוב הסובלים מחולשה - מתח את עצמי - - עייפות - עייפות בעיות עיכול - הפרעות עיכול - עצירות.
מכיל שומן גם שומשום חומצות גיא רווי כגון: - חומצה Allizulai ו Alandlit אשר מגדילה את ערכי סומסום טיפולית, כך יהיה לרפא מחלות ובעיות רבות, כמו לחץ דם, כולסטרול, התקשות העורקים, כמו גם שמן סזימין זמין שומשום, אשר שומר עליו מפני נזק ונוגדי חמצון, מה שהופך עומר מתוק יותר.
שומשום מכיל גם חומצת אמינו אשר Mutaionin חשוב וזה חשוב לצמיחה ופיתוח של הגוף כמו החשיבות
גלוקוז קורן סירוף: -
אנחנו מקבלים את המאמר הזה מן הפירוק של פחמימות עבור תירס ותפוחי אדמה צהוב.
ניתוח התפרקות העמילן מקבל תוספת של חומצות כמה תהליך זה יימשך עד שנגיע בצבע כחול כהה לנקות אז מסוננים. בעזרת חומר יעיל של פחם, אנחנו יכולים לקבל חומר דביק "גלוקוז סירוף" אנחנו מקבלים מתירס בשם "גלוקוז קורן סירוף" המכיל 40% dextrin Gelokoza 40% מים 20%.    שקד

יש את המאפיינים של מזון מזין טיפולית טוניק הגוף מערכת העצבים מחדש תאים של הגוף חיטוי הבטן.
מומלץ לכידת הספורטאים - חולים עם עצבים כרונית - עבור נשים בהריון ואמהות מניקות - מתייחס גם נדודי שינה ומתח.
על מערכת העיכול ומקל על גז צרבת דלקת של הקיבה, מחזק את הנוף ואת מנקה את דרכי השתן, גם מקל על התכווצויות כאשר הפגיעה היא כמה פרכוסים פתאומיים.
מערכת הנשימה - משמש להיפטר שיעול שיעול כרוני ונתן כפית של שמן זית במקרה של פציעה Dikh את בעיות לב אותם כגון שימוש כוויות חיצוניים, גירוד עבור הסובלים מאבנים בדרכי כליות השתן, בהתחשב בשיעור של כף אחת ליום על Madhvargh במקרה של דלקת וכאב באוזן מטפטף כמה טיפות.
שקדים מכילים 100% שומן - 1.25 ברזל - סידן פי 12 יותר.
המכיל את קבוצת ויטמין B - רוצה להשתתף היום ומלחים של שקדים, והוא ניתן כתרופה חולשת שרמוטה סיד קבוע כפי שניתן זקנים וילדים.
אופן ההכנה - משרים שקדים במים כמו מים 2 כוס חם כל הלילה אחרי לקלף ולשים בבלנדר עם כוס מים 2 Slkhan לערבב עד שנגיע נוזלים כגון חלב וחלב מסוננים ואז נשאר.


ויניל

העץ גדל באווירה של ויניל טרופיים כגון: - הוואי - אחרים ציילון, מדגסקר Seychelles.
והוא אחד התבלינים הם ריח ניחוח של מיוחד וייחודי.
הפרעות Alvanal בהכנת סוגים רבים של קינוחים הם מרגשים את התיאבון של הרבה אנשים לאכול עם חלב קר.
ריח ארומטי בשל נוכחותם של פנילאלנין, מה שמחזק את זמן התסיסה עם מאות ויניל לאחר מאות שנים, לקח צבע שחור לאחר תרמילים לקטוף ממוקמים באריזות סגורות מחשש לפגיעה.
יכול לשבור את מאות פנילאלנין במים קרים או אלכוהול חם, או Gelstren
ויניל הוא נפוץ רכה סוכר תעשייתי על ידי הוספת עמילן 1% ו - ויניל, והוא משמש לעתים קרובות עם כל מיני ממתקים.
תמציות ויניל - הכנה משרים מאות קצוצים באלכוהול 60% בתוספת סוכר Algelstren.


                                      Malttol
באים בצורת אבקה ויש לו 74% של מתיקות של סוכר רגיל אשר מפחית את המתיקות של יחידת סוכר גם מונע TSL נותן את הגמישות הנדרשת מתיקות.
מקור Almmeltoz זמין בכמויות גדולות טעם טבע בפה כמו סוכר נספג בגוף לאט, אבל עם פחות קלוריות על סוכר רגיל.
ממתיקים מלאכותיים עם טעם מתוק, ברוב המכריע של המקרים, אפילו יותר מאשר סוכר אספרטיים ייצג יותר מתיקות של סוכר ל -180 פעמים ציקלומט פי 300, ועוד.
אז להפוך את זה היום רוב וממתקים, במיוחד לסובלים ממחלות ובעיות כגון כולסטרול וסוכרת שומן או לחץ דם גבוה עבור אלה בתזונה כדי לשמור על המשקל וכי חוסר קלוריות זמינים בו.
כמובן, יש דבק לאכול כמויות מסוימות.
ממתיקים מלאכותיים Amcunninaalcol שנותנים טעם של קינוחים טעימים וכמה קלוריות בלבד.
קלוריות ענן אחד הוא 2, ואילו 4 הלבן לכל גרם.קשיו
גדל בהודו טהיטי - צורה כמו כמה גרגירי לא הכל בחלק החיצוני של הפרי, אלה פירות כמו תפוחים ואגסים.
סוחטים את הפרי ולהביא אותם חלב כמו חלב מבושל מיץ כאשר אנחנו מקבלים סוג כזה של יין, למלא אותו לאחר שנקבל את המשקה דומה רום.
מכיל קשיו על: - 5 גרם של מים - 17.5 גרם חלבון - פחמימות 29.3-1.4 ברמה 30 מ"ג סיבים תזונתיים - 3.8 מ"ג ברזל נתרן -15 מ"ג - 464 מ"ג אשלגן - 33 גרם Mkro - ויטמין A - 0.43 - 0.25 מ"ג ויטמין ידי - ויטמין B 2 1.8 מ"ג - 15% חומצות שומן רוויות - 11% רווי וחומצות שומן.
קלוריות ל -100 גרם | קלוריות.


                              

                            חמנית

נקרא חמניות והשמש קידש האינדיאנים הקדומה.
גרעיני חמניות משמשים והם משמשים כיום, במיוחד בתחום הרפואה הטבעית לטיפול במחלות רבות, כולל טרשת עורקים - כולסטרול - שומן מטפל בבעיות חניכיים, דלקות ומחזק את העצמות - שיניים - ציפורניים - שיער כי זה מכיל סידן פוספט וכן כמות קטנה של פלואוריד.
כמו כן, לחזק את הזיכרון מחזק את הגוף ומונע עייפות ותשישות.
הזרעים מכילים ויטמין מעלה זה מומלץ גם לסובלים מחולשה בתמורה.
הזרעים מכילים זרחן אלמנטים גליצרין וחומצות שומן, בלתי רווי, המסייע להפחתת שומן וכולסטרול גם משמר את הרעננות של העור, השיער והציפורניים.
לקח רצוי לשמור על j ויטמין גלם כדי לא לחמצן.
מכיל: -
50%, שמן סיבים 4% + פקטין פחמימות 15% - 30 מ"ג זרחן -38 מ"ג מגנזיום - 100 מ"ג סיד - 7 מ"ג ברזל יש אבץ שלה בכמויות גדולות והוא גם Viaminacb, במיוחד עם Naatsen 3.
זה חשוב אם אתה מבין את הדיאטה או לסובלים מבעיות זיכרון גרוע - כולסטרול - שומן בדם מכיל גם חומצות שומן בלתי רוויות כמו Mtyonan נתון שיעור 2 כפות ביום במשך חודש מפחיתה במשקל 1 ק"ג שם.
                                  אורן

סוגים רבים של אורנים חלבי - צ'ילה - ספרדית וטורקית התפשטות Alavganstani בשפע בדרום אירופה - איטליה וצרפת.
עץ אורן, שמנים מיוחדים ירוקי עד, לטווח ארוך להשתתף אילו בעיות כתובת ומחלות רבות.
היה בכף הרגל נחשב טיפול יעיל לסובלים שחפת או בעיות משותק מכשיר פגיעה Altnevsiao.
סגולות מרפא: -
מומלץ עצמים חיוורים, לאנשים הסובלים מבעיות בכליות של פול הוא יצירת יחס מיוחד עבור טחורים.
המכיל מים 5.6 גרם - 31 גרם 47 חלבון פחמימות גר '-1 גרם סיבים -12 כיתות מ"ג -5.2 ברזל -. 604 זרחן מ"ג 30 לבד ויטמין A - בטא קרוטן על כל פנים של 4 Mkrogm רטינול - 1.3 מ"ג ויטמין B - 0.32 ויטמין B-2-4.5 מ"ג ויטמין B 3 ויטמין C הוא גבוה.
אורן העשיר בחלבון Gmaetabiei ירקות מכיל שיעור Ziotaalih מכילים בכיתה לעיל - מגנזיום - נתרן זרחן לכן עדיף לפני האוכל מחומם יש לטפל Muckle עשיר סיד כשמדובר Muckle להיות לפי היחס של זרחן, גבוה, גבוה יותר מאשר סיד הרבה מה לשקול Allakhr אוכל איתו.
אורן עוזב, הוא נחשב טיפול יעיל נגד כאבים והתכווצות שרירים הפרעות נוירולוגיות אבני כליות עייפות ותשישות כמו שמן מופק מהעלים חשוב פיזיותרפיה.


פיסטוק חלבי
הוא היה סוגים של אגוזים העשירים עשיר מלחים וזרחן מומלץ כי חולים הסובלים ממתח, ואף התכווצות ברציפות מקל על כאבי וכאב עצבי מעדיפים לתת אותו לנשים בהריון והנקה ואת הערך הטיפולי של מזון גבוה.
מכאן נובע מצבע ז ירוק עם ארומה נעימה בנוסף שמן שומשום ושמן שקדים לטיפול במחלות עור ועצבני.
המכיל 5.9% -24.4% חלבון מי - עמילן 3.0% - 62.5% שומן - 1.3% סיבים.
אגוזי מלך


הרופאים ידעו הראשון של חשיבותו ואת הערך הטיפולי של אגוזים ודגנים מזון יש את היכולת לספק את האדם המופעל במשך זמן רב מכיוון שהוא מכיל אגוזים קלוריות גבוהה מכילים חומרים חלבונים דומים מאוד חלבון מן החי, והוא עשיר בוויטמינים B, C ו מלחי זרחן.
מטפל רככת אגוזים - אנמיה - וכאשר מעורב עם דבש ושומשום שמן היא תרופה לבעיות של הפה, הגרון שיעול וצרידות של.
בגלל קלקול קיבה כאשר אוכלים כמות גדולה ממנו, מכיוון שהוא מכיל אחוז גבוה של שומן.
מטפל בבעיות עור שונות אגוז בצורת פטריות Kgh.
כאשר ניתנה אובדן תיאבון או אנשים הסובלים מחולשה תת תזונה, ועייפות
בהתחשב יומי לטיפול חצוף עם דבש וג'ינג'ר.
ניתן לילדים הסובלים תולעים, אטריות או חולשה כללית.


אגוזי לוז

מן אגוזי לוז מתוארת עבור אנשים עם סוכרת, שחפת, זיהומים בדרכי השתן, שמן משמש גם כדי להיפטר טחורים תולעים פואטיים, מחזק את המערכת החיסונית לטובת צבר ולתת לאלה הסובלים ממחלות כרוניות.
היא גם מסייעת במקרה של עשירים, ויטמינים קרים קרים, B, ומינרלים, ברזל, שמן לימון חצי במשקל, ולכן הערכים של המזון הגדולות
בהינתן טיפול יעיל בחולים עם סוכרת, Alstma, שחפת, זיהומים בדרכי השתן.

קקאו

עץ הקקאו של עצים טרופיים, פרי סגלגל קקאו בכושר אחרי 3-4 חודשים ולהיות פירות Kalqrfah מכיל את הזרעים משמשים בחזה תזונה ורפואה שהוא חומר הגלם העיקרי לייצור שוקולד.
זרעים אלה של זנים רבים אשר מאופיינת בצבעים שונים ובגדלים שונים וזה מה מחליט מסוגו, ואת טעם ואיכות.
כדי שזה יהיה קונה עם ניסיון בבחירת סוג דגנים, דבר שקל יותר ויש להם ריח מיוחד, כי שוקולד גורם להם ייחודי ומיוחד.
פולי קקאו קלויים וטחינה במפעל בפרט, הפכו פולי קקאו הקרקע בצורה של נוזל סמיך, כתוצאה ההיתוך של חמאת קקאו על ידי הטמפרטורה שחווים דגנים כאשר שחיקה.
מצננים כשנגיע זמן השוקולד עם חמאת קקאו ממותק, אבל זה בדרך כלל דביק.
לאחר ההפרדה של חמאת קקאו אנחנו מקבלים מאמר מוצק יחסית זה הפך לטחון אבקת קקאו אז ארוז בשקיות חומר Aleltsitin להוסיף את זה כדי לא להיות בתצהיר קל להכין עם חלב או נוזלים אחרים.
קקאו קליפות מתקבל לאחר הצלייה שזה יהיה 14-12% של קליפות של פולי הקקאו הוא הפסולת המיוצרת בייצור קקאו הקקאו מכיל חומרים ממריצים סיבים Kulkipaúan אנרגיה בקפה, אבל גם חלשה יותר חמאת קקאו 3-6%.
 


חמאת קקאו

 
חמאת קקאו היא שמן שאנו מקבלים פולי קקאו אחרי שלחץ צלוי בטמפרטורת לא מעל C 85, פולי קקאו מכילים 52-56 Dhnat%, ניתן למשוך את מרבית הסכום של חמאת קקאו על ידי הצבת אותם ממיסים, אבל סוג של חמאה הוא רע.
100 ק"ג קקאו חמאה מכינים חמאה 250 ק"ג קקאו, קקאו מחית מסוננת משרידי קקאו יש להיזהר המים מלהגיע אותם בזמן כדי לא לפגוע הקירור.
אור בצבע צהוב חמאה קקאו מכיל בסך הכל Algeltsrin עם חומצות שומן הנקראות Gelesteredim.
60% חומצות שהם מכילים חומצות רוויים ורק אחוז קטן
3% הוא שומן רווי.
חמאת קקאו על טעם וריח נשמרים פרטי במשך זמן רב ללא נזק.
חמאת קקאו חשוב בייצור השוקולד .. תרופות ומוצרי יופי.


שוקולד:

רכיבי שוקולד
 1% מים, חלבון 606% 24.5% שומן סיבי פחמימות 64.5 5 1.3%
90 מ"ג נתרן - 0.08 מ"ג ויטמין B-1-0.35 מ"ג ויטמין B-2-2.1 מ"ג ויטמין B-3-350 מ"ג אשלגן - 230 מ"ג סיד - 1.7 ברזל מ"ג לכל 100 גרם שוקולד 503 קלוריות.
לאחר תצוגה מקדימה סוג של פולי קקאו קלויים חופשה ומחץ להתקרר וזה שוקולד, במצב זה, השוקולד מכיל חמאת קקאו 50-60% וגם זה תלוי בסוג של קקאו של שוקולד, שאליה הגעתי.
תערובת זו משמשת לעתים קרובות כדי להכין את סוגי העלות שוקולד מוסיפים לתערובת השוקולד הוא סוכר רך אבקת חלב דק וקטע תערובת חמאת קקאו טוב גם כאן את שיטת הכנה ערבוב להחליט לטעום שוקולד איכותי, בסופו של הכנה נוסף בו קפה סיכום Alvanal ומזונות אחרים בנוסף 60.
מה קובע את איכות השוקולד
- שוברים את המהירות ואת מהירות נמס בפה
- סוכר יותר שוקולד, פחות את איכות המוצר
- אין להשתמש עמילן עם שוקולד
- סוג של סוג קקאו מזונות ותוספות סוג נוסף להחליט על סוג של שוקולד
- אין להשתמש בפולי הקקאו נגוע במחלה ומעלה

שנרכשו על ידי שוקולד לבן לא נחשב מושחת, אך בשל שינויי טמפרטורה בזמן האחסון להיות תוצאה של חמאת קקאו מומס בטמפרטורה להצטבר על פני השטח בעוד כמה דקות שכבה נטוי הכחול האפור.
אם השוקולד מיוחסת הטמפרטורה ואת קורס בסיסי, אם שוקולד, שהוגשה בדרך אמור לשחזר את השוקולד ולשים 1
כתוצאה סוכר לבן על פני שוקולד זה הוא תוצאה של רטיבות עקב אחסון לא נכון ולא ראוי.