חומוס
התוספות השונות שאנחנו מוסיפים למתכוני האוכל עשויים לשנות את הטעם לאין שיעור . הטחינה בהחלט מהווה את אחד המרכיבים היכולים להפוך כל מנה רגילה למעדן מבוקש ורצוי . הטחינה שלנו נחשבת לאחד המוצרים האיכותיים ביותר , היא מיוצרת מהשומשום הטבעי וגרעיני החומוס הטחונים . הטחינה שלנו נחשבת למוצר הטוב ביותר במזרח התיכון כולו הודות היותה מועשרת בברוטינים וחלבונים בעלי ערך תזונתי גבוה ובחומצות ומרכיבי מזון טבעיים הגדושים בויטמין " בי " .
חטיפי פיצוחים
אתם השותפים שלנו אנו רואים עצמנו כי שותף המקצועי של לקוחתינו , ומשתדלים לתמוך בהם באמצעות הידע והנסיון המקצועי ע"י הצוות המנוסה . אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים עם לקוחות השוק המקצועי מעניקה ערך מוסף רב להתקשרות עם הלקוח .
מפתחים ומשפרים
מפתחים ומשפרים לאחרונה הוספנו למגוון שלנו עוד מוצר עשיר שומשום והפך לאחת המוצרים היותר פופולריים , מהלך זה העניק לצרכנים אפשרות להמשיך ליהנות מהטעם האהוב והמוכר של החלווה לצד הערכים התזונתיים והבראותיים המצויים בתוכו .
סוכריות שומשום
החזון והמסר הקשר שלנו עם קהל הצרכנים הרחב הוא קשר איתן וחזק , ובכדי לשמור על קשר עם הצרכן עצמו ועם בני משפחתו אנו מעמידים צוות נאמן ומסור לשרתו בכל רגע אנו זמינים עבור כל שאלה , הערה או הארה .
חדשות ומדיה
ביקור קבוצת שיפים מקנדה בהשתתפות השפית בוני שטירן

ביקור השפית בוני שטירן מקנדה לעיר נצרת  ובמיוחד לחברת חלבה נצרת
הביקור נערך  בתאריך 3-4-2011
מנהל המפעל ערך  סיור בכל יחידות המפעל על מנת להבליט לה מקרוב את דרכי הייצור ולטעום מהמוצרים  כמו טחינה , חלבה,סוכריות  והשמנים הטבעיים

בשיחה עם גברת בוני  ציינה שהחומרי הגלם שמוסיפים למוצרים הם באיכות גבוהה ללא הוספת חומרים משמרו וזה בא  לידי ביטוי בטעם

בדבריה היא הוסיפה שהיא לא דמיינה לעצמה שיש עדין מפעלים העובדים באופן מסורתי באיכות גבוהה ובטעם של  פעם

בשיחה עם מנהל החברה  מר עלי אמין נאסר – הביקור הזה שנערך חשוב באופן מיוחד כך שמדובר בשפית מקצוענית שעוסקת במזון  והמסקנה שעלתה לאחר הסיור במפעל היא מסקנה טובה על כל המוצרים שלנו