חומוס
התוספות השונות שאנחנו מוסיפים למתכוני האוכל עשויים לשנות את הטעם לאין שיעור . הטחינה בהחלט מהווה את אחד המרכיבים היכולים להפוך כל מנה רגילה למעדן מבוקש ורצוי . הטחינה שלנו נחשבת לאחד המוצרים האיכותיים ביותר , היא מיוצרת מהשומשום הטבעי וגרעיני החומוס הטחונים . הטחינה שלנו נחשבת למוצר הטוב ביותר במזרח התיכון כולו הודות היותה מועשרת בברוטינים וחלבונים בעלי ערך תזונתי גבוה ובחומצות ומרכיבי מזון טבעיים הגדושים בויטמין " בי " .
חטיפי פיצוחים
אתם השותפים שלנו אנו רואים עצמנו כי שותף המקצועי של לקוחתינו , ומשתדלים לתמוך בהם באמצעות הידע והנסיון המקצועי ע"י הצוות המנוסה . אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים עם לקוחות השוק המקצועי מעניקה ערך מוסף רב להתקשרות עם הלקוח .
מפתחים ומשפרים
מפתחים ומשפרים לאחרונה הוספנו למגוון שלנו עוד מוצר עשיר שומשום והפך לאחת המוצרים היותר פופולריים , מהלך זה העניק לצרכנים אפשרות להמשיך ליהנות מהטעם האהוב והמוכר של החלווה לצד הערכים התזונתיים והבראותיים המצויים בתוכו .
סוכריות שומשום
החזון והמסר הקשר שלנו עם קהל הצרכנים הרחב הוא קשר איתן וחזק , ובכדי לשמור על קשר עם הצרכן עצמו ועם בני משפחתו אנו מעמידים צוות נאמן ומסור לשרתו בכל רגע אנו זמינים עבור כל שאלה , הערה או הארה .
חדשות ומדיה
השתתפות בית חרושת נצרת בכנס התיירות הבינלאומית

הנהלת אורתרא ארגנה כנס התיירות הבינלאומי אשר השתתפו בו צדדים רבים העוסקים בתיירות ומסחר ממדינות שונות בעולם – כמו סין * תורכיה * גרמניה * איטליה * ספרד * ועוד .......

העיר נצרת השתתפה בכנס זה בהצגת דוכנים מיוחדים  אשר הציגו חשיבות ההיסטורית הדתית והתיירותית והמסחרית של העיר בנוסף לשיווק נצרת  בדוכנים אלו 

אחת הדוכנים הבולטים והמעניינים ביותר  היה של בית חרושת נצרת שהציג מוצרי החלבה והטחינה שנחשבת מבין אחת התעשיות המסורתיות

מנהל החברה הדגיש את חשיבות ההשתתפות בתצוגה זו  בדבריו ציין שמטרת החברה להיות אחת החברות המזון החלוציות במגזר הערבי והארצי המייצרת מוצרי מזון מזרחיים מיוחדים  בטעם ובאיכות המוצר הגבוהה  ולהגיע לרמה הבינלאומית

במיוחד שתעשיית החלבה נחשבת מבין אחת התעשיות הלאומיות המסורתית שקיימת בעיר זו מאז שהחלו לייצר חלבה

בית חרושת נצרת (חלבה נצרת ) נחשב  לאחד היעדים החשובים והמועדפים ביותר לתיירים רבים ומבקרים שבאים לראות איך מייצרים חלבה וטחינה  בעיר נצרת .