חומוס
התוספות השונות שאנחנו מוסיפים למתכוני האוכל עשויים לשנות את הטעם לאין שיעור . הטחינה בהחלט מהווה את אחד המרכיבים היכולים להפוך כל מנה רגילה למעדן מבוקש ורצוי . הטחינה שלנו נחשבת לאחד המוצרים האיכותיים ביותר , היא מיוצרת מהשומשום הטבעי וגרעיני החומוס הטחונים . הטחינה שלנו נחשבת למוצר הטוב ביותר במזרח התיכון כולו הודות היותה מועשרת בברוטינים וחלבונים בעלי ערך תזונתי גבוה ובחומצות ומרכיבי מזון טבעיים הגדושים בויטמין " בי " .
חטיפי פיצוחים
אתם השותפים שלנו אנו רואים עצמנו כי שותף המקצועי של לקוחתינו , ומשתדלים לתמוך בהם באמצעות הידע והנסיון המקצועי ע"י הצוות המנוסה . אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים עם לקוחות השוק המקצועי מעניקה ערך מוסף רב להתקשרות עם הלקוח .
מפתחים ומשפרים
מפתחים ומשפרים לאחרונה הוספנו למגוון שלנו עוד מוצר עשיר שומשום והפך לאחת המוצרים היותר פופולריים , מהלך זה העניק לצרכנים אפשרות להמשיך ליהנות מהטעם האהוב והמוכר של החלווה לצד הערכים התזונתיים והבראותיים המצויים בתוכו .
סוכריות שומשום
החזון והמסר הקשר שלנו עם קהל הצרכנים הרחב הוא קשר איתן וחזק , ובכדי לשמור על קשר עם הצרכן עצמו ועם בני משפחתו אנו מעמידים צוות נאמן ומסור לשרתו בכל רגע אנו זמינים עבור כל שאלה , הערה או הארה .
חדשות ומדיה
נצרת שוברת שיא גיניס

נצרת שוברת שיא עולם

תבנית החלבה הגדולה והארוכה בעולם !

 

"בית חרושת נצרת" - המפעל הראשון והמוביל בנצרת, ובמגזר, בהנהלתו של מר' עלי אמין נאסר - שבר את שיא העולם לתבנית החלבה הגדולה והאר נוכה בעולם ונכנס לספר ג'יניס לשיאי עולם, דבר אשר העמיק והגביר את חשיבותה של עיר זו, הן ברמה ההיסטורית העולמית, והן ברמה המקומית.

חזון גדול, של איש דגול, שעמל לילה ויום במפעל שידיו יסדו , סוף סוף הוגשם ויצא לאור. הרעיון התחיל בשנת 2000, לשבור את שיא העולם בתבנית חלבה שמפעלו ייצר, ויכניס את מפעלו ואת העיר אליה הוא שייך לשיא עולם חדש  וכמובן לספר ג'יניס לשיאי עולם. אך בקרות ארועים  רבים וברושם ביקורו של האפפיור לעיר הקודש נצרת, הביאו לדחית הרעיון לעת הנכונה.

ובשנה זו, 2009,  ב 15 לאוגוסט, החלום כן התגשם, "בית חרושת נצרת בע"מ" ובראשו עלי אמין נאסר שבר שיא עולם חדש בתעשיית תבנית החלבה הכי גדול וארוכה בעולם, תבנית אשר שקלה 3811 ק"ג ואורכה הגיע ל-  206 מטרים ובכך הוא נכנס לספר ג'ינס לשיאי עולם,

בתחילת 1980, במאמצים אישיים הקים בעל המפעל את המפעל הראשון בתחומו במגזר הערבי לייצור טחינת שומשום, שקדים וקצח, וכמובן חלבה בסוגים שונים, ובמיוחד אחרי העדרות התעשייה בכלל ותעשיה זו בפרט, בגלל הקושי הרב שעמד אחרי יכולתם של מפעלים שונים לשרוד,הצטיין מפעל זה בתוצרת שלו ואף הרחיב אותה כך שכללה מוצרים חדשים כמו לוקום, אדרג'ה, ועוד, מוצרים פולקלורים שיוצרו אז באיזורי ירושליים ושכם, שחולקו כמנהג במסיבות, בחגים ובחתונות.

מפעלו הנוכחי של בית חרושת נצרת הוקם בשנת 1987, הורחבו קווי היצור, ותוצרת מיוחדת זו התפשטה במהירות לשווקים חדשים ואף ייוצאו למדינות המערב.

וכמובן עוד תמריץ שלא פחות חשוב מפרסום שמו של המפעל כשובר שיא עולם הוא כמובן:  הוספת עוד נקודת זכות לזכותה של עיר הקודש והעיר ההיסטורית  - נצרת. ולהשגת מטרה זו המפעל והנהלתו עבדו עם עריית נצרת, זה לצד זה ובתיאום מלא.

שיתוף פעולה זה הביא לאור טקס גדול וענק, שהשתתפו בו חכ"ים ואנשי ציבור רבים וכמובן עשרות אלפים מתושבי נצרת ומכל רחבי הארץ .  

וכיום המפעל  מייצר ומשווק הרבה סוגים של חלבה וטחינה  ומהמוצרים המפורסמים כיום הם :

מוצרי החלבה :

1-     חלבה ממולאת פיסטוק חלבי

2-     חלבה ממולאת קשיו

3-     חלבה ממולאת שקדים

4-     חלבה ממולאת פולי קקאו

5-     חלבה ממולאת אגוזי מלך

6-     חלבה ממולאת פירות יבשים

7-     חלבה ממולאת קפה

8-     חלבה ממולאת קפוצ"נו

9-  חלבה ללא תוספת סוכר

סוגי טחינה :

1-     טחינה שומשום במיני גדלים לשוק הפרטי והמוסדי  ( 1 ק"ג – 0.5 ק"ג -3 ק"ג )

2-     טחינה שקדים

3-     טחינה קצח

4-     טחינה מגרעיני דלעת

5-     טחינה אגוזי מלך

     6-   טחינה משומשום מלא

מהמוצרים החדשים שלנו   :

1-     חלבה ממולאת קינמון

2-     חלבה טבעית מסוכר חום ושומשום מלא

3-     חלבה ללא תוספת סוכר משומשום מלא

 

גם אפשר לייהנות ממגוון המוצרים שלנו ולראות אותם באתר האינטרנט של החברה 

WWW.NAZARETHALVA.CO.IL