חומוס
התוספות השונות שאנחנו מוסיפים למתכוני האוכל עשויים לשנות את הטעם לאין שיעור . הטחינה בהחלט מהווה את אחד המרכיבים היכולים להפוך כל מנה רגילה למעדן מבוקש ורצוי . הטחינה שלנו נחשבת לאחד המוצרים האיכותיים ביותר , היא מיוצרת מהשומשום הטבעי וגרעיני החומוס הטחונים . הטחינה שלנו נחשבת למוצר הטוב ביותר במזרח התיכון כולו הודות היותה מועשרת בברוטינים וחלבונים בעלי ערך תזונתי גבוה ובחומצות ומרכיבי מזון טבעיים הגדושים בויטמין " בי " .
חטיפי פיצוחים
אתם השותפים שלנו אנו רואים עצמנו כי שותף המקצועי של לקוחתינו , ומשתדלים לתמוך בהם באמצעות הידע והנסיון המקצועי ע"י הצוות המנוסה . אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים עם לקוחות השוק המקצועי מעניקה ערך מוסף רב להתקשרות עם הלקוח .
מפתחים ומשפרים
מפתחים ומשפרים לאחרונה הוספנו למגוון שלנו עוד מוצר עשיר שומשום והפך לאחת המוצרים היותר פופולריים , מהלך זה העניק לצרכנים אפשרות להמשיך ליהנות מהטעם האהוב והמוכר של החלווה לצד הערכים התזונתיים והבראותיים המצויים בתוכו .
סוכריות שומשום
החזון והמסר הקשר שלנו עם קהל הצרכנים הרחב הוא קשר איתן וחזק , ובכדי לשמור על קשר עם הצרכן עצמו ועם בני משפחתו אנו מעמידים צוות נאמן ומסור לשרתו בכל רגע אנו זמינים עבור כל שאלה , הערה או הארה .
מי אנחנו

מי אנחנו...??

מפעל חלווה נצרת נוסד כפרוייקט כלכלי מסחרי לפני למעלה מ- 4 עשורים ועבר מספר גלגולים עד שהגיע למתכונתו הנוכחית.

ראשיתו של המפעל פעל כפרוייקט משפחתי שהתמקד ביצור החלווה כשהדבר שאפיין את המוצר הפשוט הזה הינו האיכות העליונה והטעם המיוחד שכלל מתכון סודי.

הבעלים שצברו תוך השנים הרבה מאוד נסיון עברו ליצור כמה סוגים של החלווה בטעמים מגוונים השאירו אצל הצרכנים והלקוחות רושם טוב וטעם של עוד.

 

בשנת 1980 כאשר הספיק המפעל להגיע לצמיחה משמעותית ועבר מהפכה רצינית , התחיל להתבסס על טכנולוגיה חדשה ולפעול על פי שיטות יצור שהתאימו לעידן החדש , דבר שהעניק למפעל מעמד איתן בתוך השוק הישראלי ונחשב בעיני הצרכנים לשחקן מפתח בעל השפעה משמעותית בשוק החלווה במגזר הערבי .

 

השילוב בין החזון הייחודי של בית חרושת נצרת לבין הלהט לקחת את החומרים הבסיסיים ביותר ולהפכם לפלא טבוע היום ב "די אן אי" של החברה , הן כתפישה עסקית והן כפיתוח מוצריה .

החזון של יצירת פלא מחומרים בסיסיים מניע את המפעל להעשיר את איכות החיים של אנשים באמצעות יצירת מוצרים מיוחדים ופיתוח פתרונות מפתיעים וחדשניים , ערכי הליבה שלנו הם : אכפתיות והעזה , להט ואחריות , הצוות .

בתחילת שנת 2009 זיהה המפעל את ההזדמנות היחודית הטמונה בתוכו כדי להעפיל למעמד הבנלאומי והצליח בזכות הרצון הרב לזכות בתואר כבוד עם כניסתו לספר השיאים של גינס כאשר הצליחו הבעלים ליצור תבנית החלווה הענקית בתבל.

זה היה מחזה היסטורי בלתי נשכח הועבר ישירות לכמה מדינות ברחבי העולם.

מותגי המפעל בכל קטגוריות הליבה שלו הם בעלי מעמד מוביל בשוק המזון , וכוללים רבים מהמוצרים האהודים , המועדפים והנוסטלגיים של הצרכנים בחברה הערבית , ומגישים אותם לאורחים כקינוח באירועים חגיגיים ובחתונות  .