חומוס
התוספות השונות שאנחנו מוסיפים למתכוני האוכל עשויים לשנות את הטעם לאין שיעור . הטחינה בהחלט מהווה את אחד המרכיבים היכולים להפוך כל מנה רגילה למעדן מבוקש ורצוי . הטחינה שלנו נחשבת לאחד המוצרים האיכותיים ביותר , היא מיוצרת מהשומשום הטבעי וגרעיני החומוס הטחונים . הטחינה שלנו נחשבת למוצר הטוב ביותר במזרח התיכון כולו הודות היותה מועשרת בברוטינים וחלבונים בעלי ערך תזונתי גבוה ובחומצות ומרכיבי מזון טבעיים הגדושים בויטמין " בי " .
חטיפי פיצוחים
אתם השותפים שלנו אנו רואים עצמנו כי שותף המקצועי של לקוחתינו , ומשתדלים לתמוך בהם באמצעות הידע והנסיון המקצועי ע"י הצוות המנוסה . אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים עם לקוחות השוק המקצועי מעניקה ערך מוסף רב להתקשרות עם הלקוח .
מפתחים ומשפרים
מפתחים ומשפרים לאחרונה הוספנו למגוון שלנו עוד מוצר עשיר שומשום והפך לאחת המוצרים היותר פופולריים , מהלך זה העניק לצרכנים אפשרות להמשיך ליהנות מהטעם האהוב והמוכר של החלווה לצד הערכים התזונתיים והבראותיים המצויים בתוכו .
סוכריות שומשום
החזון והמסר הקשר שלנו עם קהל הצרכנים הרחב הוא קשר איתן וחזק , ובכדי לשמור על קשר עם הצרכן עצמו ועם בני משפחתו אנו מעמידים צוות נאמן ומסור לשרתו בכל רגע אנו זמינים עבור כל שאלה , הערה או הארה .
מי אנחנו

החזון: 
החזן שלנו להיות אחת החברות שמייצרות מזון במגזר הערבי והאזורי חברה שמגישה מוצרי מזון מזרחיים המצטיינים בטעמם ובאיכותם הגבוהה גם ברמה הבינלאומית 

המסר:
אנו עובדים יחד בנאמנות רבה להביא מוצרי מזון באיכות גבוהה דרך היצירתיות העובדים באמצעות צוות המפעל ואת מאמציהם של העובדים המייצגים את הרמות הגבוהות ביותר של מצוינות, השואפים ב המשך הצמיחה ולהתפתחות מתמדת .

הערכים שלנו:
חיזוק ואחריות
אנו מעניקים לעובדים שלנו את הסמכויות כדי לאפשר להם לשרת את הלקוחות בצורה הכי טובה בנוסף אנו נוטלים אחריות  בפני בעלי העסק , בנוסף להערכה ותגמול לעובדים המצטיינים .

אמינות:
אנו שואפים לקיים  את הבטחותינו דרך המחויבות שלנו בקשר עם הלקוחות , ולפעול בהתאם לערכים המוצהרים בנוסף להתחייבות למסוריות גבוהה ביחסים שלנו וביחסים עם בעלי עסק

מצוינות:
אנו עושים כל המאמץ להגיע למצוינות בכל דבר שאנו עושים , וזו דרך העבודה אפקטיבית וביעילות הדורשת  מיומנות רבה בהתאם לכל הערכים המוצהרים שלנו

 החידוש:
 אנו שואפים בכל כוחותינו לפיתוח ויישום מחשבות יצירתיות חדשניות ולפיתוח המוצרים ולניהול העסק שלנו .

הכבוד:
הרינו מכבדים ודואגים לכל הלקוחות שלנו דרך סביבה המבוססת על יסוד – נאמנות ,בטחון, פתיחות וכבוד לכולם .

 

עבודת צוות:
אנו עובדים יחד להשגת הצלחה נאותה תוך שיתוף פעולה והחלפת ידע ומחשבות
כשכולנו מצליחים כצוות זה משקף את ההצלחה של כל אחד מאיתנו לחוד