חומוס
התוספות השונות שאנחנו מוסיפים למתכוני האוכל עשויים לשנות את הטעם לאין שיעור . הטחינה בהחלט מהווה את אחד המרכיבים היכולים להפוך כל מנה רגילה למעדן מבוקש ורצוי . הטחינה שלנו נחשבת לאחד המוצרים האיכותיים ביותר , היא מיוצרת מהשומשום הטבעי וגרעיני החומוס הטחונים . הטחינה שלנו נחשבת למוצר הטוב ביותר במזרח התיכון כולו הודות היותה מועשרת בברוטינים וחלבונים בעלי ערך תזונתי גבוה ובחומצות ומרכיבי מזון טבעיים הגדושים בויטמין " בי " .
חטיפי פיצוחים
אתם השותפים שלנו אנו רואים עצמנו כי שותף המקצועי של לקוחתינו , ומשתדלים לתמוך בהם באמצעות הידע והנסיון המקצועי ע"י הצוות המנוסה . אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים עם לקוחות השוק המקצועי מעניקה ערך מוסף רב להתקשרות עם הלקוח .
מפתחים ומשפרים
מפתחים ומשפרים לאחרונה הוספנו למגוון שלנו עוד מוצר עשיר שומשום והפך לאחת המוצרים היותר פופולריים , מהלך זה העניק לצרכנים אפשרות להמשיך ליהנות מהטעם האהוב והמוכר של החלווה לצד הערכים התזונתיים והבראותיים המצויים בתוכו .
סוכריות שומשום
החזון והמסר הקשר שלנו עם קהל הצרכנים הרחב הוא קשר איתן וחזק , ובכדי לשמור על קשר עם הצרכן עצמו ועם בני משפחתו אנו מעמידים צוות נאמן ומסור לשרתו בכל רגע אנו זמינים עבור כל שאלה , הערה או הארה .
מי אנחנו

ברוכים הבאים לבית חרושת נצרת המפעל הראשון במגזר הערבי
המסלול ברור לעתיד
במפעל בית חרושת נצרת אנו גאים במסורת שלנו , התחלת דרכנו הייתה בשנות החמישים של המאה העשרים  מה שמאיץ אותנו להצליח קיומו של צוות הנהלה מצוין בנוסף לצוות עובדים בעלי כישורים גבוהים , יחד אנו עובדים להגשים חזון אחד , להיות  החברה המובילה  שמייצרת מוצרי מזון מזרחיים איכותיים בטעם ההולם את הרמה הבינלאומית .

אחת המטרות העיקריות שלנו היא לשמור על נאמנותם של צרכנים ולקוחות של המוצרים שלנו, וזה המחויבות שלנו לפיתוח כל הזמן, ועל ידי מתן מזון באיכות גבוהה ורעיונות החדשניים אנו משתדלים תמיד לפתח את הדבר הזה באמצעות מוצרי מזון בריאותיים דרך יצירתיות   ואפקטיביות

, תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר בייצור ה מוצרים החדשים כדי לעמוד בקצב הדרישות המתאימים  לטעמם של כל לקוח וצרכן של המוצרים שלנו , צוות העובדים המייצגים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מיומנות ומצוינות , שמחים מאוד לספק לכם  את המוצרים  המיוחדים בטעם ובאיכות הכי גבוהה לא רק בארץ אלא ברחבי העולם באמצעות רשת של מפיצים אשר  מוכרים  את המוצרים שלנו.

אנו מקווים כי האתר שימושי ואינפורמטיבי שעשיר במידע  שמעניין אותך - אם אתה אחד מהלקוחות שלנו או מבקר באתר שלנו.
עלי אמין נאסר