חומוס
התוספות השונות שאנחנו מוסיפים למתכוני האוכל עשויים לשנות את הטעם לאין שיעור . הטחינה בהחלט מהווה את אחד המרכיבים היכולים להפוך כל מנה רגילה למעדן מבוקש ורצוי . הטחינה שלנו נחשבת לאחד המוצרים האיכותיים ביותר , היא מיוצרת מהשומשום הטבעי וגרעיני החומוס הטחונים . הטחינה שלנו נחשבת למוצר הטוב ביותר במזרח התיכון כולו הודות היותה מועשרת בברוטינים וחלבונים בעלי ערך תזונתי גבוה ובחומצות ומרכיבי מזון טבעיים הגדושים בויטמין " בי " .
חטיפי פיצוחים
אתם השותפים שלנו אנו רואים עצמנו כי שותף המקצועי של לקוחתינו , ומשתדלים לתמוך בהם באמצעות הידע והנסיון המקצועי ע"י הצוות המנוסה . אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים עם לקוחות השוק המקצועי מעניקה ערך מוסף רב להתקשרות עם הלקוח .
מפתחים ומשפרים
מפתחים ומשפרים לאחרונה הוספנו למגוון שלנו עוד מוצר עשיר שומשום והפך לאחת המוצרים היותר פופולריים , מהלך זה העניק לצרכנים אפשרות להמשיך ליהנות מהטעם האהוב והמוכר של החלווה לצד הערכים התזונתיים והבראותיים המצויים בתוכו .
סוכריות שומשום
החזון והמסר הקשר שלנו עם קהל הצרכנים הרחב הוא קשר איתן וחזק , ובכדי לשמור על קשר עם הצרכן עצמו ועם בני משפחתו אנו מעמידים צוות נאמן ומסור לשרתו בכל רגע אנו זמינים עבור כל שאלה , הערה או הארה .
מי אנחנו

בחברת בית חרושת נצרת דואגים באופן מתמיד להגיע להצטיינות הגבוהה בתחום ייצור המזון והמסחר החברה מתחייבת בנוהל קבוע הקשור לניהול ושמירה על איכות המזון בהתבסס על העקרונות הבאים :

מצוינות ניהולית מוסדית:
בחברה שלנו שומרים על המצוינות הניהולית דרך הנהגה בעלת חזון ומטרות התומכות במאמצים היצירתיים של העובדים

 

סיפוק רב ללקוחות :
החברה שלנו מתאמצת מאוד להגיע לסיפוק הלקוחות ושביעת רצונם  דרך יישוב התקנים הגבוהים הקשורים באיכות המזון ושלמתו בנוסף לשירות המחויב בשקיפות ותקנים בינלאומיים כמו האיזו

 

המשכיות  הפיתוח :
החברה שלנו מסתמכת  על הפיתוח  המתמיד להנהלה ולאימון הסדיר לכלל העובדים ועידוד העבודה הקולקטיבית וזה בהתאם לכל החדשנות   ולשאיפה המתמדת לקידום ולמצוינות

 

התקנים :
החברה שלנו מבטיחה ללקוחותיה שהמוצרים וחומרי הגלם  המשומשים  בייצור עומדים לפי התקנים הארציים והבינלאומיים במיוחד שזה בליווי מהנדס מזון מקצוען ומעבדה לבדיקת איכות המוצר לפני הגעתו לצרכן