חומוס
התוספות השונות שאנחנו מוסיפים למתכוני האוכל עשויים לשנות את הטעם לאין שיעור . הטחינה בהחלט מהווה את אחד המרכיבים היכולים להפוך כל מנה רגילה למעדן מבוקש ורצוי . הטחינה שלנו נחשבת לאחד המוצרים האיכותיים ביותר , היא מיוצרת מהשומשום הטבעי וגרעיני החומוס הטחונים . הטחינה שלנו נחשבת למוצר הטוב ביותר במזרח התיכון כולו הודות היותה מועשרת בברוטינים וחלבונים בעלי ערך תזונתי גבוה ובחומצות ומרכיבי מזון טבעיים הגדושים בויטמין " בי " .
חטיפי פיצוחים
אתם השותפים שלנו אנו רואים עצמנו כי שותף המקצועי של לקוחתינו , ומשתדלים לתמוך בהם באמצעות הידע והנסיון המקצועי ע"י הצוות המנוסה . אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים עם לקוחות השוק המקצועי מעניקה ערך מוסף רב להתקשרות עם הלקוח .
מפתחים ומשפרים
מפתחים ומשפרים לאחרונה הוספנו למגוון שלנו עוד מוצר עשיר שומשום והפך לאחת המוצרים היותר פופולריים , מהלך זה העניק לצרכנים אפשרות להמשיך ליהנות מהטעם האהוב והמוכר של החלווה לצד הערכים התזונתיים והבראותיים המצויים בתוכו .
סוכריות שומשום
החזון והמסר הקשר שלנו עם קהל הצרכנים הרחב הוא קשר איתן וחזק , ובכדי לשמור על קשר עם הצרכן עצמו ועם בני משפחתו אנו מעמידים צוות נאמן ומסור לשרתו בכל רגע אנו זמינים עבור כל שאלה , הערה או הארה .
מי אנחנו

למה חלבה נצרת :

הוריו של  עלי נאסר עשו סוכריות ודודו ידע את סוד הכנת התמצית לצורך הכנת החלבה. בניסיון זה שרכשו אותו דור אחרי דור בתעשיית הממתקים והסוכריות והוא בעל ההתפתחות החדשה והמוצרים החדשים הן בטעם ובאיכות הכי טובה בארץ כיום.

חלבה נצרת זה השם הגדול שהולך לכל פינה ופינה בארץ וכמו כן הוא המפעל הראשון בארץ שפיצח סוד הכנת החלבה שיערות (חלבה סלסה) וכן היא נוספה לסל המוצרים של המפעל, המותג הזה מהמוצרים המובילים והמוכרים היטב בשוק הישראלי.

הטעם הנפלא של הטחינה והחלבה והשירות המצוין הן תוצאה של הקפדה דקדקנית של המנהל (עלי נאסר) של כל שלב ושלב הן מקנות חומרי הגלם הבסיסיים והמשובחים ועד תהליכי ייצור בשיטה המסורתית תוך שמירה על המרכיבים הבריאותיים של כל שלב ושלב. לטעם הנפלא ובאיכות הגבוהה של הטחינה זה נוצר מקניית השומשום הטוב ביותר בעולם.

מערך בקרת איכות במפעל כולל טכנולוג מזון שבוחן כל מנת ייצור לפי הדרישות הבינלאומיות.
החברה כיום היא חברה מובילה ובעלת השם הגדול בתעשיית החלבה מחומרים טבעיים בלבד, ללא חומר משמר, ללא שומן טרנס, החברה משווקת את מוצריה בשוק המוסדי, הפרטי וגם לחנויות הטבע בארץ ובחו''ל (ארה''ב, דרום אפריקה, קנדה, שבדיה וכו'...)

גם לא מן הסתם באו וצילמו מתוכנית שום פלפל ושמןזית  עם חיים כהן

וגם  צילמו על איכות וטעם הנפלא והמחירים הטובים בתוכנית חסכון  עם מנחם הורוביץ