חומוס
התוספות השונות שאנחנו מוסיפים למתכוני האוכל עשויים לשנות את הטעם לאין שיעור . הטחינה בהחלט מהווה את אחד המרכיבים היכולים להפוך כל מנה רגילה למעדן מבוקש ורצוי . הטחינה שלנו נחשבת לאחד המוצרים האיכותיים ביותר , היא מיוצרת מהשומשום הטבעי וגרעיני החומוס הטחונים . הטחינה שלנו נחשבת למוצר הטוב ביותר במזרח התיכון כולו הודות היותה מועשרת בברוטינים וחלבונים בעלי ערך תזונתי גבוה ובחומצות ומרכיבי מזון טבעיים הגדושים בויטמין " בי " .
חטיפי פיצוחים
אתם השותפים שלנו אנו רואים עצמנו כי שותף המקצועי של לקוחתינו , ומשתדלים לתמוך בהם באמצעות הידע והנסיון המקצועי ע"י הצוות המנוסה . אנו מאמינים כי בניית מערכת יחסים עם לקוחות השוק המקצועי מעניקה ערך מוסף רב להתקשרות עם הלקוח .
מפתחים ומשפרים
מפתחים ומשפרים לאחרונה הוספנו למגוון שלנו עוד מוצר עשיר שומשום והפך לאחת המוצרים היותר פופולריים , מהלך זה העניק לצרכנים אפשרות להמשיך ליהנות מהטעם האהוב והמוכר של החלווה לצד הערכים התזונתיים והבראותיים המצויים בתוכו .
סוכריות שומשום
החזון והמסר הקשר שלנו עם קהל הצרכנים הרחב הוא קשר איתן וחזק , ובכדי לשמור על קשר עם הצרכן עצמו ועם בני משפחתו אנו מעמידים צוות נאמן ומסור לשרתו בכל רגע אנו זמינים עבור כל שאלה , הערה או הארה .
מי אנחנו

שאלות נפוצות ?

 איזו לקוחות המעדיפה למוצרים של בית חרושת נצרת ?

 המוצרים של בית חרושת נצרת מתאימים ועונים על הדרישות של כל הלקוחות  (החברתיות והכלכליות )

 

איפה ניתן למצוא את מוצרי בית  חרושת נצרת ?

התפוצה שלנו רחבה מאוד , אפשר להשיג את כל המוצרים שלנו בחנויות טבע , סופרים , מיני מרקטים , חניות מכולות

המוצרים שלנו מגיעים לכל פינה בארץ

 

איך קובעים המחירים של המוצרים שלנו ?

המחירים של המוצרים נקבע על פי סיפוק הצרכן באיכות הגבוהה ובמחיר מקובל ביותר ככל האפשר

איך מייצרים את טחינת וחלבת נצרת ?

הטחינה והחלבה עשויים מגרגרי שומשום 100% שטחון באבני רחיים  ממרכיבים טבעיים לחלוטין ללא שום תוספות של חומרים משמרים או חומרים כימיים

מהו המרכיב היסודי במוצרי החלבה ?

מוצרי החלבה המגוונים שלנו המיוצרים באותה שיטה מסורתית וטבעית .